• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yurtdisigorev
  • https://twitter.com/YurtdisiGorev

Yurtdışı Görev

Bilgi Paylaşıldıkça Çoğalır...

Üyelik Girişi
Site Haritası
Memurlar.net

FORUM

MEB Yurtdışı Teşkilatı

..::MEB Avrupa Birliği ve Dış ilişkiler Genel Müdürlüğü::..
Yurt Dışı Temsilciliklerimiz

Almanya Federal Cumhuriyeti

T.C. Berlin Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği
Telefon030 275 85 112
030 275 91 017
Faks030 275 90 915
Web Sayfasıhttp://www.tcberlinea.com/
E-Postaberlin@meb.gov.tr
AdresBotschaft der Republik Türkei Abt. für Bildungswesen Tiergartenstraße 19-21 10785 Berlin

T.C. Berlin Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği
Telefon0049 30 229 18 61
Faks0049 30 89 04 06 99
Web Sayfasıhttp://www.tcberlinea.com/
E-Postaberlinea@meb.gov.tr
AdresGeneralkonsulat der Republik Türkei Referat für Schulwesen Heerstr.21 D -14052 Berlin

T.C. Düsseldorf Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği
Telefon0049 211 454 78 42
Faks0049 211 436 09 49
Web Sayfası
E-Postadusseldorf@meb.gov.tr
egitimdus@t-online.de
AdresGeneralkonsulat der Republik Turkei Referat für Schulwesen Cecilienallee 41, D-40474 Düsseldorf

T.C. Essen Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği
Telefon0049-201 8421631
0049-201 422256
Faks
Web Sayfasıhttp://essen.meb.gov.tr/
E-Postakrvessen@meb.gov.tr
egitimessen@hotmail.com
AdresGeneralkonsulat der Republik Türkei Referat für Schulwesen Am Zehnthof 55 D-45307 Essen

T.C. Münster Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği
Telefon00 49 251 44 203
Faks000 49 251 43 327
Web Sayfasıhttp://munster.meb.gov.tr
E-Postamunster@meb.gov.tr
munsteregitim@hotmail.de
AdresGeneralkonsulat der Republik Türkei Referat für Schulwesen Lotharinger Str. 25-27, D-48147 Münster

T.C. Köln Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği
Telefon0049-2233-72 234
0049-2233-974 18 32
Faks0049-2233-791 485
Web Sayfasıhttp://koln.meb.gov.tr/
E-Postakoln@meb.gov.tr
AdresGeneralkonsulat der Republik Turkei Referat für Schulwesen Luxemburger Str. 285 D-50354 Hürth

T.C. Frankfurt Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği
Telefon004969 7072307
Faks004969-70794274
Web Sayfası
E-Postafrankfurt@meb.gov.tr
frankfurtegitimataseligi@yahoo.de
AdresGeneralkonsulat der Republik Turkei Referat für Schulwesen Kennedyallee 115-117, D-60596 Frankfurt am Main

T.C. Hannover Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği
Telefon0049 511 1318348
0049 511 1690661
Faks0049 511 1690662
Web Sayfasıhttp://hannover.meb.gov.tr/
E-Postahannover@meb.gov.tr
AdresGeneralkonsulat der Republik Turkei Referat für Schulwesen An der Christuskirche 3 D-30167 Hannover

T.C. Hamburg Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği
Telefon0049 40 410 73 99
00 49 40 455 06 731
Faks0049 40 401 38 799
Web Sayfasıhttp://hamburg.meb.gov.tr/
E-Postahamburg@meb.gov.tr
hamburg@egitimataseligi.de
AdresGeneralkonsulat der Republik Turkei Referat für Schulwesen Mittelweg 13 D-20148 Hamburg

T.C. Mainz Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği
Telefon00496131831784
004961315862763
Faks004961315862764
Web Sayfasıhttp://mainz.meb.gov.tr/
E-Postamainz@meb.gov.tr
AdresGeneralkonsulat der Republik Turkei Referat für Schulwesen An der Karlsschanze 7 D-55131 Mainz

T.C. Münih Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği
Telefon0049891781911
Faks00498917117284
Web Sayfasıhttp://munihegitim.de
E-Postamunih@meb.gov.tr
munihegitim@gmail.com
AdresGeneralkonsulat der Republik Turkei Referat für Schulwesen Menzingerstr 3 D-80638 München

T.C. Nürnberg Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği
Telefon0049 9119467636
0049 9114702115
Faks0049 911468962
Web Sayfası
E-Postanurnberg@meb.gov.tr
AdresGeneralkonsulat der Republik Turkei Referat für Schulwesen Regensburger Str.69, D-90478 Nürnberg

T.C. Karlsruhe Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği
Telefon0049 721/856128
Faks0049 7112845875
Web Sayfasıhttp://www.karlsruhe-meb.de/
E-Postakarlsruhe@meb.gov.tr
AdresGeneralkonsulat der Republik Türkei Referat für Schulwesen Rintheimerstr.82 D-76131 Karlsruhe

T.C. Stuttgart Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği
Telefon0049711264057
Faks00497112845875
Web Sayfasıwww.stuttgartegitim.de
E-Postaschulwesenstuttgart@hotmail.de
stuttgart@meb.gov.tr
AdresGeneralkonsulat der Republik Turkei Referat für Schulwesen Kerner Str. 19/B D- 70182 Stuttgart

Amerika Birleşik Devletleri

T.C. Vaşington Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği
Telefon00 1 202 612 68 10
Faks00 1 202 319 15 38
Web Sayfası
E-Postawashington@meb.gov.tr
educatıon@turkishemabbsy.org
egitim@turkishembassy.org
AdresTurkish Embassy Education Office 2525 Massachusetts Ave. N.W. Washington, D.C. 20008

T.C. New York Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği
Telefon001 212 687 8395
Faks00 1 212 557 1632
Web Sayfasıwww.egitimataseliginy.org
E-Postanewyork@meb.gov.tr
bilgi@egitimataseliginy.org
AdresTurkish Consulate General in New York Office of the Educational Attaché 825 3rd Avenue 5th Floor New York, NY 10022 U.S.A

T.C. Los Angeles Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği
Telefon00-1-323-782-8636(0146)
Faks00-1-323-782-8541
Web Sayfasıwww.losangeles.bk.mfa.gov.tr
E-Postalosangeles@meb.gov.tr
laegitimataseligi@gmail.com
AdresConsulateGeneral of Turkey of the Educational Attache 6380 Wilshire Blvd.Suite-907 Los Angeles, CA 90048 U.S.A

T.C. Houston Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği
Telefon00 1 713 62 258 49-10
Faks00 1 713 62 36 639
Web Sayfası
E-Posta
AdresT.C. Houston Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği 1990 Post Oak Boulevard Suite 1300 Houston, TX 77056

Avusturya

T.C. Viyana Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği
Telefon+43 1 8760753
Faks+43 1 8761829
Web Sayfası
E-Postaviyana@meb.gov.tr
AdresT.C. Viyana Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği Hietzinger Hauptstrasse 29 1130 Wien - Avusturya

Avusturalya

T.C. Sidney Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği
Telefon00 61 2 9328 7019
Faks00 61 2 9328 7019
Web Sayfasıhttp://sidneyegitimataseligi.com/
E-Postasidney@meb.gov.tr
AdresTurkish Consulate General,Education Office, 66 Ocean Street, Wollahra, NSW 2025 Australia

Azerbaycan

T.C. Bakü Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği
Telefon994 12 498 83 39
994 12 498 83 92
Faks998 12 498 91 07
Web Sayfasıhttp://baku.meb.gov.tr/
E-Postaazerbaycan.egt.mus@meb.gov.tr
mushavirlik@yahoo.com
AdresT.C. Bakü Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği Alibey Hüseyinzade Küçesi No:77 Bakü / Republic Of Azerbaycan

Belçika

T.C. Brüksel Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği
Telefon00 32 251 39 420
Faks0032 2 502 67 10
Web Sayfasıhttp://egitim.be
E-Postabruksel@meb.gov.tr
egitimbruksel@hotmail.com
AdresTurkish Embassy Education Office Rue Montoyer, 4-1000 Bruxelles/Belgium

Bulgaristan

T.C. Sofya Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği
Telefon00359 2 935 55 00
Faks00359 2 981 93 58
Web Sayfasıhttp://sofya.meb.gov.tr/
E-Postasofya@meb.gov.tr
AdresBoulevard Vasil Levski No:80 1000 Sofia / Bulgaria

Danimarka

T.C. Kopenhag Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği
Telefon45 39 10 14 65 (465)
Faks45 39201017
Web Sayfası
E-Postakopenhag@meb.gov.tr
AdresTurkish Embassy Education Office Vestagervej 16, 2100 Kopenhag/Danimarka

Fransa

T.C. Paris Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği
Telefon00 33 (0) 147 12 36 23
00 33 (0) 147 12 36 03
Faks00 33 141 31 44 83
Web Sayfasıhttp://paris.meb.gov.tr
E-Postaparis@meb.gov.tr
AdresParis Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği 44 Rue De Serves-92100 Boulogne-Billancourt/ France

T.C. Lyon Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği
Telefon00 33 478 24 33 00
Faks00 33 478 24 33 00
Web Sayfası
E-Postalyon@meb.gov.tr
AdresConsulat General De Turquie Attache De L’education 87 Rue De Seze, 69006 Lyon / France

T.C. Strasbourg Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği
Telefon00 33 388 52 97 09
Faks00 33 388 52 97 09
Web Sayfasıhttp://strazburg.meb.gov.tr
E-Postastrasbourg@meb.gov.tr
AdresConsulat General De Turquie Bureau de l’Attaché d’Education 10 Rue Auguste Lamey 67000 Strasbourg-France

Gürcistan

T.C. Tiflis Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği
Telefon00 995 32 225 16 68
Faks00 995 32 225 12 99
Web Sayfası
E-Postatiflis@meb.gov.tr
AdresTurkish Embassy Education Office 35, Chavchavadze Avenue 0162 Tbilisi -Georgia

Hollanda

T.C. Lahey Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği
Telefon00 31 70 363 03 71
Faks00 31 70 363 04 86
Web Sayfasıwww.laheyegitim.nl
E-Postalahey@meb.gov.tr
laheyegitim@hetnet.nl
AdresTurkse Ambassade Onderwijs Afdeling Jan Evert Straat 15 2514 BS Den Haag/Nederland

İngiltere

T.C. Londra Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği
Telefon00 44 2077241511
Faks00 44 20 7424 99 89
Web Sayfasıwww.meblem.org.uk
E-Postalondra@meb.gov.tr
AdresT.C. Londra Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği Tigris House, 256 Edgware Road, London W2 IDS, UK

İsveç

T.C. Stockholm Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği
Telefon00 46 - 8 102 108
Faks00 46 - 8 663 55 14
Web Sayfasıwww.stockholm-egitim.se
E-Postastockholm@meb.gov.tr
AdresEmbassy of Turkey Educational Counsellor Office Dag Hammarskjölds Väg 20 115 27 Stockholm / Sweden

İsviçre

T.C. Bern Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği
Telefon0041 31 352 2328
Faks0041 31 352 1235
Web Sayfası
E-Postabern@meb.gov.tr
egitim@bluewin.ch
AdresAmbasade de Turquie Conseiller d’Education Lombachweg 33 3006 Bern- Suisse

Kazakistan

T.C. Astana Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği
Telefon0077172704678
Faks0077172204598
Web Sayfasıwww.astanaegitim.com
E-Postakazakistan.egt.mus@meb.gov.tr
AdresT.C. Astana Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği Taşenov Cad. No:3 Blok-A Astana Republic of Kazakistan

Kırgızistan

T.C. Bişkek Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği
Telefon996 312 902931
996 312 902933
Faks996 312 902932
Web Sayfasıhttp://www.bem.gov.tr
E-Postabisemus@hotmail.com
kirgizistan.egt.mus@meb.gov.tr
AdresT.C. Bişkek Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği Moskovskaya Caddesi No:89 720040 Bişkek/Kırgızistan

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

T.C. Lefkoşa Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği
Telefon0 392 227 06 58
0 392 600 31 00
Faks0 392 227 37 17
Web Sayfasıhttp://www.tclefkosabe-em.com
E-Postalefkosa@meb.gov.tr
AdresT.C.Lefkoşa Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği Bedreddin Demirel Cad. E18 Lefkoşa / KKTC

Mısır

T.C. Kahire Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği
Telefon20-2 27 94 07 13
Faks20-2 27 94 07 13
Web Sayfasıhttp://kahire.meb.gov.tr
E-Postakahire@meb.gov.tr
mebkahire@yahoo.com
AdresEmbassy Of Turkey Educational Counsellor’s Office 25, El Falaky St. Bab El Louk Cairo/ Egypt

Özbekistan

T.C. Taşkent Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği
Telefon00 99 871 1130340
00 99 871 1130341
Faks00 99 871 2330833
00 99 871 2337483
Web Sayfasıhttp://taskentem.meb.gov.tr
E-Postatashem@bbc.com.uz
ozbekistan.egt.mus@meb.gov.tr
AdresT.C. Taşkent Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği Yayha Gulamov Ko´chası No:87 Taşkent/Özbekistan

Rusya Federasyonu

T.C. Moskova Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği
Telefon007 499 245 67 35
Faks007 499 245 67 36
Web Sayfasıwww.moskovaegm.ru
E-Postamoskova@meb.gov.tr
moskova.em@gmail.com
AdresT.C. Moskova Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği 7. Rostovsky per., dom 12, 115127 , Moskova/ Russia

Suudi Arabistan

T.C. Riyad Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği
Telefon00 966 11 488 79 33
Faks00 966 11 483 44 04
Web Sayfasıhttp://riyadem.com
E-Postariyad@meb.gov.tr
riyadem@gmail.com
AdresTurkish Embassy Education Department P.O. Box 94390 Riyadh 11693 Sauidi Arabia

T.C. Cidde Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği
Telefon0312 218 60 45/131(Suudi Arabistan dışı)
02 665 22 80 (Suudi Arabistandan)
Faks+966 2 665 22 80
Web Sayfası
E-Postacidde@meb.gov.tr
AdresT.C. Cidde Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği P.O. Box:70 Jeddah 21411 (Medinah Road, Al-Arafat Street Al-Hamra) SAUDI ARABIA

Türkmenistan

T.C. Aşkabat Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği
Telefon00 99 312 27 37 52
Faks00 99 312 27 37 31
Web Sayfasıhttp://www.askabategitim.org
E-Postaturkmenistan.egt.mus@meb.gov.tr
info@askabategitim.org
AdresT.C. Aşkabat Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği Sheuchenko Str. No:41/A Aşkabat Republic of Türkmenistan


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam154
Toplam Ziyaret852454
Facebook
google
Booking
Flag Counter